Porady miłosne dla szukających drugiej połówki

Jak stworzyć profil na portalu randkowym? - 10 porad

Dobrze założony i atrakcyjny profil to połowa sukcesu, żeby poznać wymarzonego partnera przez Internet. Przede wszystkim warto wybrać duży i znany portal. Na szczęście rejestracja prawie w

Gdzie szukać chłopaka? - 18 porad

Ostatnio rozstałam się z moim chłopakiem, którego poznałam jeszcze w liceum i od pół roku pozostaję singielką. Mam kilka pomysłów, gdzie mogłabym kogoś poznać, ale jeżeli przyjdzie wam

9PORAD

Jaki portal randkowy wybrać?

Minęły już czasy, kiedy poznawanie osób przez Internet było postrzegane jako wstyd i ostatnia deska ratunku dla tych, którzy nie potrafili nawiązać kontaktu w normalnym świecie lub byli zbyt nieatrakcyjni. Teraz serwisy randkowe to droga do poznania drugiej osoby taka sama jak każda inna - zwłaszcza, że Internet ogromnie zyskał na popularności i nawet utrzymywanie znajomości lub codzienny kontakt z przyjaciółmi przeniósł się właśnie w strefę wirtualną. Dziś na portalach randkowych możesz znaleźć cały przekrój społeczeństwa, a nie - jak się niektórym wydaje - smaych nieudaczników i pasztety ;) Nie każdy ma szczęście do ludzi lub zwyczajnie czas na chodzenie w miejsca, gdzie można kogoś poznać. Nie każdy też ma siłę na stały scenariusz, w którym dopiero na którejś randce okazuje się, że nic z tego nie będzie... Dlatego jeśli szukasz miłości lub choćby bratniej duszy, możesz bez wahania zwrócić się w stronę portali randkowych, zwłaszcza że niektóre, tak jak eDarling czy Be2, zrobią kawał roboty za Ciebie i wyselekcjonują dla Ciebie najbardziej odpowiednie osoby ze swojej bazy - wystarczy, że szczerze odpowiesz na pytania w teście osobowym. Od których portali randkowych zacząć, jakie w ogóle są i które z nich są godne uwagi?

10PORAD

Jak poderwać dziewczynę?

Patrzysz na dziewczynę stojącą w kolejce przy barze. Bardzo ci się podoba, ale masz już złe doświadczenia przy podrywaniu dziewczyn na dyskotece albo jesteś nieśmiały. Kluczem do sukcesu jest wiedzieć, co się dziewczynom podoba w facetach i czego pod żadnym pozorem nie należy robić. Poniżej zamieszczam kilka rad jak poderwać dziewczynę.

10PORAD

Jak poderwać chłopaka?

Kiedyś kobiecie nie wypadało zbyt długo patrzeć na mężczyznę. Czasy się jednak zmieniają i teraz nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy pomagały szczęściu i podrywały facetów. Nie każda z dziewczyn ma jednak odwagę bezpośrednio zaproponować randkę. Poniżej kilka rad jak oczarować chłopaka tak, by to on zaproponował pierwsze spotkanie.

6PORAD

Jak spodobać się dziewczynie?

To wcale nie jest takie trudne:)

9PORAD

Jak spodobać się chłopakowi?

Sztuka zwrócenia na siebie uwagi mężczyzny wcale nie musi być trudna. Wystarczy zastosować się do kilku podstawowych zasad by, może nie zagwarantować, ale bardzo ułatwić sobie to zadanie.

10PORAD

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Niełatwo sprawić, by ktoś nas pokochał. Dziewczyny zresztą podobnie jak faceci maja swoje specyficzne upodobania i znając je łatwiej uda ci się rozkochać w sobie tę jedyną. Co więc robić, żeby nie mogła o tobie przestać myśleć i zakochała się w tobie do szaleństwa?

13PORAD

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Właśnie zaczynasz nowy związek i chcesz rozkochać w sobie faceta do szaleństwa? A może jesteś już w związku trochę czasu, ale nie układa wam się tak, jakbyś sobie tego życzyła? Poniżej zamieszczam kilka rad jak postępować z chłopakiem, by świata poza tobą nie widział.

13PORAD

Jak rozkochać w sobie przyjaciela?

Masz przyjaciela, na którym bardzo ci zależy i właśnie odkryłaś, że to co dni niego czujesz to coś więcej niż przyjaźń? Boisz się momentu, kiedy wszystko się wyda? Wtedy on może cię odtrącić i zerwać stosunki. Nie mów mu otwarcie o twoich uczuciach, a zamiast tego postaraj się go w sobie rozkochać. Niech to on wykona pierwszy krok. Poniżej przedstawiam kilka rad jak tego dokonać.

8PORAD

Jak sobie radzić z nieśmiałością?

Okazuje się, ze nieśmiałość to nie tylko problem nastolatek. Ludzie nieśmiali często rezygnują z robienia ciekawych rzeczy, poznawania ludzi bo...się wstydzą. Czasami delikatne przejawy nieśmiałości mogą wydawać się czarujące, jednak na dłuższą metę nieśmiałość bardzo przeszkadza w życiu. Jak sobie z nią radzić?

22PORADY

Gdzie iść na randkę?

Okazuje się, że mężczyźni często czują na sobie obowiązek wyboru miejsca na randkę - i słusznie! Chłopaku, zawsze powinieneś mieć w zanadrzu pomysł gdzie zabrać swoją wybrankę! Nie możesz dać się załatwić pytaniem "To gdzie pójdziemy?" - po co się spalać tak na wstępie ;)

16PORAD

Jak rozmawiać z dziewczyną na randce?

Krępująca cisza? pustka w głowie? Wystarczy chwilę pomyśleć przed spotkaniem...

https://www.milionporad.pl/