Porady miłosne

4PORADY

Jak zorganizować romentyczny wieczór?

Chciałbym zorganizować wspaniały romantyczny wieczór dla swojej dziewczyny, tak żeby nie mogła mi się później oprzeć. Macie jakieś pomysły? Może własne dopświadczenia?

3PORADY

Czego mężczyzna nie powinien robić kobiecie?

Jesteśmy ze sobą już kawałek czasu, od momentu kiedy zaczęliśmy uprawiać seks coś zaczyna się psuć. Nie wiem czy powodem jest sam seks, gra wstępna, czy też może zachowanie w czasie kiedy nie uprawiamy seksu. Może robię coś źle, albo robię to czego nie powinienem. Doradźcie proszę!

15PORAD

Najgłupsze co można powiedzieć drugiej osobie

Ile razy słyszeliście te same teksty od swoich facetów albo dziewczyn? Rzygać się chce, prawda? Czemu one są w kółko powtarzane, jakby nie można było powiedzieć czegoś sensownego albo oryginalnego, albo w ogóle zamilknąć?

12PORAD

Jak nauczyć się rozmawiać z dziewczynami

Jest coś takiego, co utrudnia rozmowę i wzajemne zrozumienie pomiędzy dwoma przedstawicielami tego samego gatunku: kobietą i mężczyzną. Na pierwszy rzut oka wydaje się to dziwne: i jedno i drugie to człowiek, na ogół potrafią się porozumieć tym samym językiem. A jednak - nader często nie mogą się ze sobą dogadać. Chłopaki, podzielcie się swoimi poradami jak nauczyć się rozmawiać z dziewczynami!

12PORAD

Jak radzić sobie z samotnością?

Samotność dotyka nas często. Zadziwiająco często, patrząc na to jak świat "zmniejszył" się ostatnimi czasy. Dzięki nowym technologiom wszystko się do siebie zbliżyło, ale można odnieść wrażenie że akurat ludzie się od siebie oddalili... Co robić, gdy nie ma się nikogo obok a żyć trzeba?

https://www.milionporad.pl/