Jak rozwiazac problem

co robic ratunku mam meza dziecko lecz do szalenstwa kocham innego serce i mysli sa zawsze przy nim lecz rozum mowi inaczej i nadal jestem z mezem tak bardzo chce cos z tym zrobic lecz zupelnie nie wiem w ktora strone mam isc.czy pozostac w zwiazku malzenskim czy isc w strone szczescia.najwazniejsze jest teraz dziecko ale co z moim szczesciem

Autor: nieszczesliwa, 29/11/2011, 09:07

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Twoje szczeście nie ucieknie

Co najwyżej poczeka, zwłaszcza jeśli Cię kocha. Daj sobie lepiej trochę czasu, bo jeśli podejmiesz pochopną decyzje teraz, to nie tylko skrzywdzisz parę najbliższych osób, ale przy okazji - w pogoni za własnym szczęściem - siebie samą. Zajmij się dzieckiem, skoro rzeczywiście jest teraz najważniejsze - i na spokojnie zastanów się, co dalej.

  Pokaż komentarze (4)

  Autor: gregory 29/11/2011, 22:27

  32 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Najpierw pomyśl

  Przepraszam, ale to co napisałaś wygląda jak kwestia aktorki z brazylijskiej opery mydlanej. To, czy kogoś kochałaś do szaleństwa będziesz mogła stwierdzić tak gdzieś mniej więcej za 20 lat, a najprawdopodobniej po prostu jesteś w kimś zadurzona i tyle. To, że skończysz swoje małżeństwo wcale nie musi znaczyć, że pójdziesz w "stronę szczęścia" a wręcz przeciwnie, prawdopodobnie to dopiero będzie początek nieszczęść. Cóż, Twoje szczęście, niestety zależy też w dużej mierze od rozumu a nie tylko od tego, czy "pójdziesz za głosem serca".

   Pokaż komentarze (1)

   Autor: kasiek 29/11/2011, 23:01

   40 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Nie ma sie nad czym zastanawiać!

   Jeśli wiesz, czego chcesz ( a raczej czego na pewno nie chcesz), to nie ma nad czym myśleć. Dziecku też będzie lepiej z mamą która jest szczęśliwa. Po co marnować życie z kimś, do kogo nic nie czujesz, przecież może być ojcem dziecka - może nawet lepszym - nie będąc Twoim mężem. Ustalcie na spokojnie jak będzie wyglądała opieka nad dzieckiem i lepiej rozejdźcie się dla własnego dobra.

    Pokaż komentarze (1)

    Autor: tolunia 30/11/2011, 09:10

    37 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    Nie pakuj sie w kolejne bagno

    To, że powinnaś się rozstać ze swoim mężem, do którego nic nie czujesz jest sprawa dość oczywista. Ale według mnie nie powinnaś się od razu pakować w kolejny związek. Nawet, jeśli jest to ktoś, kogo teraz bardzo kochasz. Daj sobie trochę czasu, pobądź sama, uniezależnij się i zastanów, czy powinnaś się znowu wiązać z kimś, jeśli tak, to na jakich warunkach (może niekoniecznie ślub). Zrób tak choćby ze względu na dziecko. Maluchowi najpierw będzie trudno przyzwyczaić się do nowej osoby w Twoim życiu, a jeśli - czego Ci nie życzę - za jakiś czas ten związek też okaże się pomyłką to strasznie mu namieszasz.

     Pokaż komentarze (1)

     Autor: dk21 30/11/2011, 09:15

     37 pkt
     oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

     https://www.milionporad.pl/