Porady dla mężczyzn

Jak stworzyć profil na portalu randkowym? - 10 porad

Dobrze założony i atrakcyjny profil to połowa sukcesu, żeby poznać wymarzonego partnera przez Internet. Przede wszystkim warto wybrać duży i znany portal. Na szczęście rejestracja prawie w

Gdzie iść na randkę? - 22 porady

Okazuje się, że mężczyźni często czują na sobie obowiązek wyboru miejsca na randkę - i słusznie! Chłopaku, zawsze powinieneś mieć w zanadrzu pomysł gdzie zabrać swoją wybrankę! Nie

10PORAD

Jak poderwać dziewczynę?

Patrzysz na dziewczynę stojącą w kolejce przy barze. Bardzo ci się podoba, ale masz już złe doświadczenia przy podrywaniu dziewczyn na dyskotece albo jesteś nieśmiały. Kluczem do sukcesu jest wiedzieć, co się dziewczynom podoba w facetach i czego pod żadnym pozorem nie należy robić. Poniżej zamieszczam kilka rad jak poderwać dziewczynę.

3PORADY

Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny

Wielu mężczyzn ma problem z nawiązaniem znajomości w takich miejscach jak park, rynek, czy galeria handlowa. Najczęstszą przyczyną braku podjęcia jakiegokolwiek kroku w kierunku poznania kobiety jest brak pewności siebie. Faceci boją się, że kobieta ich wyśmieje, że pomyśli sobie coś złego, albo że w ogóle nie będzie chciała podjąć rozmowy. Jednym słowem - często bawimy się w jasnowidzów. W głowie rodzą nam się różne scenariusze, których na dodatek zakończenie przeważnie widzimy w czarnych barwach.

6PORAD

Jak spodobać się dziewczynie?

To wcale nie jest takie trudne:)

8PORAD

Jak rozpoznać, czy kobieta jest Tobą zainteresowana?

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zastanawiać nad tym, czy Twoja koleżanka jest Tobą zainteresowana? Jeżeli tak to dzięki poniższym poradom otrzymasz odpowiedz na to pytanie. Będzie to zbiór kilku najczęstszych i ogólnych zasad, które kobiety mimowolnie wykonują, gdy rozmawiają z mężczyzna, którym są zainteresowane. Przygotuj się na to, że za chwilę zrozumiesz, że tak naprawdę kobiet które z przyjemnością związałyby się z Tobą było w twoim życiu całe mnóstwo.

16PORAD

Jak rozmawiać z dziewczyną na randce?

Krępująca cisza? pustka w głowie? Wystarczy chwilę pomyśleć przed spotkaniem...

12PORAD

Randkowy savoir - jak wypaść dobrze na spotkaniu

Każda randka rządzi się swoimi prawami, ale stosując się do kilku podstawowych zasad zwiększymy swoje szanse na to, że ta pierwsza nie będzie jednocześnie ostatnią.

12PORAD

Jak nauczyć się rozmawiać z dziewczynami

Jest coś takiego, co utrudnia rozmowę i wzajemne zrozumienie pomiędzy dwoma przedstawicielami tego samego gatunku: kobietą i mężczyzną. Na pierwszy rzut oka wydaje się to dziwne: i jedno i drugie to człowiek, na ogół potrafią się porozumieć tym samym językiem. A jednak - nader często nie mogą się ze sobą dogadać. Chłopaki, podzielcie się swoimi poradami jak nauczyć się rozmawiać z dziewczynami!

6PORAD

Jak polepszyć swoje relacje z kobietami?

"Jest jedyne pytanie, na które nie znam odpowiedzi - czego chcą kobiety" - tak powiedział sam Zygmunt Freud, po trzydziestu latach studiowania ludzkiej psychiki! Same kobiety uważają, że my faceci jesteśmy mało skomplikowani, i że nigdy nie sprostamy ich gierkom. Nie zamierzam się z tym kłócić. Jest jednak kilka podstawowych zasad, które na pewno ułatwią Ci relację z kobietami - Warto je poznać!

11PORAD

Jak skutecznie (oczywiście pozytywnie) zaskoczyć dziewczczynę.

Każdy związek potrzebuje spontaniczności, by uniknąć rutyny robienia ciągle tych samych rzeczy razem itd. Dlatego każda dziewczyna lubi być od czasu do czasu mile zaskoczona. Zaskoczenie musi być przez nią kompletnie niespodziewane, a także zatroszczenie się o to, by było to dla niej coś miłego, przyjemnego, coś co bardzo lubi. Pokazujemy tym, że ją znamy, że o nią dbamy, a tym samym, że nam na niej zależy.

10PORAD

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Niełatwo sprawić, by ktoś nas pokochał. Dziewczyny zresztą podobnie jak faceci maja swoje specyficzne upodobania i znając je łatwiej uda ci się rozkochać w sobie tę jedyną. Co więc robić, żeby nie mogła o tobie przestać myśleć i zakochała się w tobie do szaleństwa?

15PORAD

Czego nie robić na początku znajomości z dziewczyną?

Oto kilka rad jak nie zniechęcić do siebie dziewczyny od pierwszego spotkania. Dotyczy do dziewczyn, które nie są księżniczkami i nie trzeba ich zdobywać latami. Uwaga, poniższe uwagi stosujemy z umiarem i wyczuciem!

12PORAD

Czego mężczyzna nie powinien robić kobiecie?

Wydaje ci się, że jesteś mężczyzną idealnym, a wasz związek kwitnie? Lepiej sprawdź czy nie popełniasz, któregoś z błędów zagrażających przyszłości twojego związku. Każdy ma jakieś wady i złe przyzwyczajenia. Są jednak rzeczy, których większość kobiet nie znosi i które prędzej czy później odbiją się na waszych relacjach. A więc czego mężczyzna nie powinien robić kobiecie?

6PORAD

Jak poprawić smak spermy

Smak, zapach, czy konsystencja spermy odzwierciedlają kondycję Twojego organizmu, a w szczególności prowadzony przez Ciebie tryb życia, dietę itp. Płynie z tego prosty wniosek, że im jesteś zdrowszy, tym "lepsze" jest Twoje nasienie. A im lepsze jest Twoje nasienie, tym lepszego seksu oralnego możesz się spodziewać ze strony swojej partnerki - czyli jest to w Twoim własnym interesie, żeby Twoja sperma była jak najsmaczniejsza :). To tak w skrócie. Dobra wiadomość jest taka, że zwykle nie trzeba drastycznie zmieniać swoich nawyków, żeby uprzyjemnić swojej kobiecie to, co nam sprawia tak wielką przyjemność. A przy okazji poprawiasz własne zdrowie. Czyli małym kosztem możemy wiele osiągnąć i powiem szczerze, WARTO! Wszystkie poniżej wymienione sposoby warto na stałe wprowadzić do swojego życia, ponieważ stosowane okazjonalnie mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

15PORAD

Najgłupsze co można powiedzieć drugiej osobie

Ile razy słyszeliście te same teksty od swoich facetów albo dziewczyn? Rzygać się chce, prawda? Czemu one są w kółko powtarzane, jakby nie można było powiedzieć czegoś sensownego albo oryginalnego, albo w ogóle zamilknąć?

8PORAD

Związek z nieśmiałą dziewczyną

Dogadywanie się z bardzo nieśmiałą osobą może nastręczać na początku pewne trudności. Jednak jeśli bardzo wpadła Ci w oko i za nic w świecie nie chcesz dać za wygraną, oto kilka porad, które, mam nadzieję, przyniosą szczęście Tobie i Twojej wybrance.

8PORAD

Jak sobie radzić z nieśmiałością?

Okazuje się, ze nieśmiałość to nie tylko problem nastolatek. Ludzie nieśmiali często rezygnują z robienia ciekawych rzeczy, poznawania ludzi bo...się wstydzą. Czasami delikatne przejawy nieśmiałości mogą wydawać się czarujące, jednak na dłuższą metę nieśmiałość bardzo przeszkadza w życiu. Jak sobie z nią radzić?

11PORAD

Co kobietom podoba się w facetach?

Niemożliwością jest oczywiście wskazanie uniwersalnego zestawu cech, które zapewnią panom przychylność w oczach pań, wydaje mi się jednak, że moja subiektywna lista znajduje zastosowanie w większości przypadków.

9PORAD

Jak zerwać z dziewczyną lub chłopakiem (jak zakończyć związek)

Na początku, gdy zostajemy odrzuceni i kończy się nasz związek - często cały świat zaczyna wydawać się szary i beznadziejny. Tracimy przez to ochotę do życia. Niektórzy takie rozstania przeżywają bardzo długo i bardzo boleśnie. Zatem jeśli to Ty decydujesz się na zerwanie, to pamiętaj, żeby zrobić wszystko co w Twojej mocy, aby druga osoba cierpiała jak najmniej.

https://www.milionporad.pl/