Komputery i Internet

10PORAD

Jak licytować na Allegro, aby na koniec wygrać aukcję?

Coraz więcej osób kupuje dziś przy pomocy Internetu. Momentami jednak znalezienie interesującej nas rzeczy nie jest nawet połową sukcesu. W wielu przypadkach, by zdobyć łup trzeba wykazać się odrobiną sprytu. Tak w dużej mierze wygląda to w przypadku np. Allegro. Ale co zrobić, by zwiększyć swoje zakupowe szanse w wirtualnym świecie?

7PORAD

Jak oglądać TV bez kabli?

Człowiek stworzył kable chyba tylko i wyłącznie po to, żeby zawadzały. Kiedy zdał sobie z tego sprawę zaczął kombinować jakby tu je z życia wyeliminować. I wymyślił kilka sprzętów, które pozwalają w spokoju ducha, wieczorową porą oglądnąć ulubiony program bez ich udziału.

4PORADY

Zakup komputera

Chcę kupić komputer, nie wiem na co zwracać uwagę? Procesor, pamięć, karta graficzna czy matryca? Poradźcie, proszę, co jest najważniejsze.

7PORAD

Jaki wybrać procesor do swojego komputera?

Procesor to bodaj najważniejsza część naszego komputera, warto więc dłużej zastanowić się nad jego wyborem. Obecnie na rynku mamy do wyboru mnóstwo procesorów o różnych parametrach, dobrze jest więc wcześniej starannie zaplanować jego zakup.

11PORAD

Jak zabezpieczyć się przed utratą danych?

Stracić dane możemy na różne sposoby: kradzież komputera, przepięcie w sieci i spalenie dysku, wirus, czy choćby zwykła awaria sprzętu. Jak chronić dane, albo chociaż zmniejszyć ryzyko ich utraty?

9PORAD

Jak zarejestrować domenę internetową?

Aby zdobyć własny adres internetowy nie potrzebujesz dużo pieniędzy ani specjalnych umiejętności. Nie musisz mieć własnej firmy ani ukończonych 18 lat. Wystarczy 5 minut i przejście 8 kroków, aby stać się posiadaczem własnej domeny.

4PORADY

Jak usunąć śledzika z Naszej Klasy?

Irytujący śledzik, jedna z "najgorętszych" nowości na Naszej Klasie, jest jak najbardziej możliwa do usunięcia. Niestety nie jest to tak proste jak odznaczenie odpowiedniej opcji w profilu, ale dasz radę :) Opisane poniżej kroki mogą nieznacznie się różnić w zależności od wersji przeglądarki, systemu operacyjnego i wersji językowej.

18PORAD

Google AdSense - porady

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na spieniężenie prowadzonej przez siebie strony internetowej jest reklama kontekstowa. Google ze swoim programem reklamowym zdobył pozycję niekwestionowanego lidera w tej branży i większość wydawców stron korzysta właśnie z ich usług. Jednak sama rejestracja i umieszczenie reklam na stronie w paru miejscach często nie przyniesie zadowalających dochodów. W ogóle, umieszczenie reklamy na stronie www to nie jest sposób na szybki i duży zarobek. Potrzeba dużo pracy, żeby strona rzeczywiście zaczęła zarabiać. A znając parę tricków można zwiększyć lub nawet pomnożyć swoje dochody. Oto kilka wskazówek właśnie na przykładzie programu Google AdSense.

https://www.milionporad.pl/