We Dwoje

3PORADY

Czego mężczyzna nie powinien robić kobiecie?

Jesteśmy ze sobą już kawałek czasu, od momentu kiedy zaczęliśmy uprawiać seks coś zaczyna się psuć. Nie wiem czy powodem jest sam seks, gra wstępna, czy też może zachowanie w czasie kiedy nie uprawiamy seksu. Może robię coś źle, albo robię to czego nie powinienem. Doradźcie proszę!

3PORADY

Czy da się go w sobie rozkochać?

Mimo tego, że dał wyraźnie do zrozumienia, że mu się dana dziewczyna nie podoba? Chodzi o moją koleżankę. Treść jej problemu : Chodzi o moją dobrą kumpelę, opiszę to wszystko jak najkrócej się da. Miała za sobą kilka zauroczeń, nie udanych. To chyba najgłębsze i najgorsze wydarzyło się kilka miesięcy przed wakacjami. Spodobał jej się pewien chłopak z wyższej klasy. Gdy rozmawiała o nim z koleżankami, jej pewien kolega z klasy usłyszawszy tekst, że pan X jej się podoba, zawołał go do siebie, bo siedział na ławce obok klasy od polaka.Nie wiedziała, że go zna. I kolega powiedział X że Y mówi, że on jej się podoba. On spojrzał na nią i powiedział " o jezu". Potem spoglądał na nią parę razy, często się mijali w szkole, spotykali wzrokiem. raz przy swoich kolegach na schodach gdy przechodziła powiedział dla szpanu " ale ładne włosy" (włosy koloru rudego) z sarkazmem, by się popisać przed kolesiami. Była głęboko zauroczona, mieszała ze sobą różne sprawy, cieszyła się że go spotyka na korytarzu, ale była smutna bo był on w ostatniej klasie gimnazjum. Przez wakacje zaczęła jej się goić ta rana w sercu. Zaczynała po woli o nim zapominać. Teraz miała być najważniejsza nauka, bo po wakacjach miała być 3 gimnazjum. Aż do dziś, do wczoraj, do przedwczoraj. Złodziej jej serca nie zdał do następnej klasy. Wszystko wróciło. Ona nie wie, co ma ze sobą zrobić. Znowu go widzi, czasami się na nią spogląda, ale przecież wie.. jak jest.

2PORADY

Czy jest czego się bać?

Jeśli jest dziewczyna (ma jeszcze 14lat) z chłopakiem o 6 lat starszym od siebie i zachodzi z nim w ciąże to czy on ma problemy i idzie do wiezienia?

1PORADA

PROBLEM

ja mam taki problem ze 2 lata temu rozstalam sie z chlopakiem mlodszym od siebie teraz jestem z innym juz 1.5 roku ale ciagle mysle o tym poprzedni, ale on nie chce juz niczego na nowo zaczynac i w tym caly problem ze nie wiem co mam zrobic jestem z tym a mysle o tamtym.

10PORAD

Małżeństwo na odległość

Jesteście małżeństwem, ale mąż pracuje za granicą.Jak się zachowywać by małżeństwo przetrwało

https://www.milionporad.pl/