We Dwoje

12PORAD

Randkowy savoir - jak wypaść dobrze na spotkaniu

Każda randka rządzi się swoimi prawami, ale stosując się do kilku podstawowych zasad zwiększymy swoje szanse na to, że ta pierwsza nie będzie jednocześnie ostatnią.

10PORAD

Jak odczytywać mowę ciała mężczyzny?

Nie jesteś pewna co on do ciebie czuje? Chcesz poderwać chłopaka, ale nie wiesz czy jest tobą zainteresowany? To wszystko i znacznie więcej można odczytach z mowy ciała mężczyzny. Poniżej zamieszczam kilka rad, na co należy zwracać uwagę w kontaktach z facetami.

3PORADY

Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny

Wielu mężczyzn ma problem z nawiązaniem znajomości w takich miejscach jak park, rynek, czy galeria handlowa. Najczęstszą przyczyną braku podjęcia jakiegokolwiek kroku w kierunku poznania kobiety jest brak pewności siebie. Faceci boją się, że kobieta ich wyśmieje, że pomyśli sobie coś złego, albo że w ogóle nie będzie chciała podjąć rozmowy. Jednym słowem - często bawimy się w jasnowidzów. W głowie rodzą nam się różne scenariusze, których na dodatek zakończenie przeważnie widzimy w czarnych barwach.

11PORAD

Metody antykoncepcji

Jak się zabezpieczyć podczas współżycia z chłopakiem?

4PORADY

Jak pomóc córce?

Jeśli ktoś może mi poradzić , będę wdzięczna. Moja córka (21 lat) wyjechała na studia do innego miasta i będąc na II roku poznała "miłość" swego życia. Jest to mężczyzna o kilkanaście lat starszy, żonaty, ma dzieci.Od kilku miesięcy razem mieszkają. Ma bardzo duży wpływ na córkę- zerwala kontakty z całą rodziną. Nie jestem w stanie zaakceptować tej sytuacji. Żadne argumenty nie trafiają. Wiem, że bardzo cierpi obecna żona, dzieci. Córka zmieniła się radykalnie. Często nawet nie odbiera moich telefonów lub nagle kończy rozmowę. Proszę , może ktoś może coś podpowiedzieć? Kocham moje dziecko i nie mogę spokojnie patrzeć jak marnuje życie swoje i innych. Dziękuję

10PORAD

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Niełatwo sprawić, by ktoś nas pokochał. Dziewczyny zresztą podobnie jak faceci maja swoje specyficzne upodobania i znając je łatwiej uda ci się rozkochać w sobie tę jedyną. Co więc robić, żeby nie mogła o tobie przestać myśleć i zakochała się w tobie do szaleństwa?

11PORAD

Jak zorganizować niezapomniane wesele?

Organizując wesele trzeba zadbać o wiele różnych szczegółów. Niestety nie wszystko jest oczywiste. Poniżej zamieszczam kilka rad, na co należy zwrócić uwagę organizując przyjęcie weselne, żeby wszyscy goście bawili się szampańsko i było ono niezapomnianym przeżyciem dla młodej pary i gości.

10PORAD

Jak zorganizować ślub?

Dzień ślubu to dzień wymarzony, w którym wszystko powinno wypaść i wyglądać wprost idealnie. Szkoda w tym dniu martwić się o drobiazgi, które można zaplanować wcześniej. Dlatego warto poświęcić czas na przygotowanie się do tej uroczystości i zorganizowanie kilku rzeczy. O czym należy pamiętać by uniknąć przykrych niespodzianek i wpadek, a ślub był jak z bajki?

6PORAD

Jak spodobać się dziewczynie?

To wcale nie jest takie trudne:)

9PORAD

Jak spodobać się chłopakowi?

Sztuka zwrócenia na siebie uwagi mężczyzny wcale nie musi być trudna. Wystarczy zastosować się do kilku podstawowych zasad by, może nie zagwarantować, ale bardzo ułatwić sobie to zadanie.

10PORAD

Jak poderwać dziewczynę?

Patrzysz na dziewczynę stojącą w kolejce przy barze. Bardzo ci się podoba, ale masz już złe doświadczenia przy podrywaniu dziewczyn na dyskotece albo jesteś nieśmiały. Kluczem do sukcesu jest wiedzieć, co się dziewczynom podoba w facetach i czego pod żadnym pozorem nie należy robić. Poniżej zamieszczam kilka rad jak poderwać dziewczynę.

13PORAD

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Właśnie zaczynasz nowy związek i chcesz rozkochać w sobie faceta do szaleństwa? A może jesteś już w związku trochę czasu, ale nie układa wam się tak, jakbyś sobie tego życzyła? Poniżej zamieszczam kilka rad jak postępować z chłopakiem, by świata poza tobą nie widział.

10PORAD

Jak dobrze całować?

Całowanie też jest sztuką, a ludzie dzielą się na tych, którzy całują cudownie i tych, którzy nie potrafiła się całować. Ważną rzeczą jest pierwszy pocałunek, który pamięta się całe życie. Poniżej zamieszczam klika wskazówek dla tych, którzy jeszcze nigdy się nie całowali i tę chwilę mają dopiero przed sobą oraz dla tych, którzy chcą całować jeszcze lepiej.

10PORAD

Jak poderwać chłopaka?

Kiedyś kobiecie nie wypadało zbyt długo patrzeć na mężczyznę. Czasy się jednak zmieniają i teraz nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy pomagały szczęściu i podrywały facetów. Nie każda z dziewczyn ma jednak odwagę bezpośrednio zaproponować randkę. Poniżej kilka rad jak oczarować chłopaka tak, by to on zaproponował pierwsze spotkanie.

11PORAD

Co kobietom podoba się w facetach?

Niemożliwością jest oczywiście wskazanie uniwersalnego zestawu cech, które zapewnią panom przychylność w oczach pań, wydaje mi się jednak, że moja subiektywna lista znajduje zastosowanie w większości przypadków.

6PORAD

Co facetom podoba się w kobietach?

Niby każdy jest inny i ma swój własny gust, ale są pewne rzeczy, które "podobają się" - lub nie - większości.

6PORAD

Mójemu chłopakowi nie odpowiada mój styl ubierania

Musi krytykować każdy mój ciuch. Ostatnio umówiłam się do fryzjera, gdy usłyszał gdzie idę był bardzo zły. Boję się, że nowa fryzura, a szczególnie kolor będzie mu tak bardzo nie odpowiadał, że się na mnie obrazi. Co mam zrobić? Ta sytuacja jest bardzo denerwująca.

9PORAD

Jak skutecznie zapomnieć o facecie?

Ponad rok temu zostawił mnie dla innej kobiety mój chłopak,z którym byłam 2lata.Nie muszę wspominać,że był całym moim światem. Minęło już mnóstwo czasu i jakoś zyję, ale nie potrafię o nim nie myśleć i spełniać się w nowym związku.Proszę o pomoc.

8PORAD

Jak sobie radzić z nieśmiałością?

Okazuje się, ze nieśmiałość to nie tylko problem nastolatek. Ludzie nieśmiali często rezygnują z robienia ciekawych rzeczy, poznawania ludzi bo...się wstydzą. Czasami delikatne przejawy nieśmiałości mogą wydawać się czarujące, jednak na dłuższą metę nieśmiałość bardzo przeszkadza w życiu. Jak sobie z nią radzić?

8PORAD

Związek z nieśmiałą dziewczyną

Dogadywanie się z bardzo nieśmiałą osobą może nastręczać na początku pewne trudności. Jednak jeśli bardzo wpadła Ci w oko i za nic w świecie nie chcesz dać za wygraną, oto kilka porad, które, mam nadzieję, przyniosą szczęście Tobie i Twojej wybrance.

https://www.milionporad.pl/